WITAJ NA ESArenie!

Tutaj będziesz mógł wygrać prawdziwe nagrody grając w swoje ulubione gry!

Aktualnie portal znajduje się w wersji Beta. Zdajemy sobie sprawę, że mogą pojawić się problemy oraz błędy. Z góry Was za to przepraszamy i prosimy abyście pomogli nam doszlifować mechanikę naszej strony. Im szybciej naprawimy wszystkie błędy i doszlifujemy portal, tym szybciej będziemy mogli się wziąć za organizowanie lepszych nagród dla Was.

Czym jest ESArena?

Portal na którym prowadzone są rankingi rozgrywek PvP w grach wideo. Za osiągnięcie wysokich miejsc w poszczególnych ligach przewidziane są nagrody takie jak Riot Points (waluta w League of Legends) lub w przyszłości prawdziwy sprzęt dla graczy.

Aktualnie obsługiwaną grą jest League of Legends, lecz w przyszłości na portal zostanie dodane więcej tytułów.

Jak zacząć?

  1. Stwórz konto na portalu klikając w przycisk „Zarejestruj”.
  2. Podłącz swoje konto w grze do konta na ESArenie, klikając przycisk „Dodaj” w zakładce swojego profilu „Home”.
  3. Kieruj się wskazówkami które pojawią się na ekranie.
  4. Po wykonaniu wszystkich czynności możesz zacząć swobodnie dołączać do lig i w pełni korzystać z naszego portalu.

Jak dołączyć do ligi?

  1. Kliknij w karte wybranej ligi. Pełną listę lig znajdziesz w zakładce „Ligi”.
  2. Kliknij przycisk „Dołącz”.
  3. Jeśli udalo nam sie wrzucić Ciebie do danej ligi to przycisk „Dolącz” zmieni się na „Znajdź przeciwnika”.
  4. Teraz jesteś gotowy, aby bić się o nagrody. Powodzenia!

Jak znaleźć przeciwnika?

Po kliknięciu przycisku „Znajdź przeciwnika” pojawi się nowe okno w Twojej przeglądarce. Bedzie na niej widoczny status wyszukiwania. Gdy znajdziemy dla Ciebie odpowiednią osobę pojawi się przycisk „Akceptuj”. Gdy wszystkie osoby biorące udział w walce zaakceptują wyzwanie, wyświetlony zostanie kod, którego należy użyć aby dostać się do automatycznie wygenerowanego pokoju wewnątrz gry.

Turnieje

Na portalu możemy również organizować turnieje. Każdy z Was może szybko i w łatwy sposób stworzyć turniej dla danej gry, wygenerować drabinki oraz wpisać dokładnie datę i godzinę rozegrania danego pojedynku. Do dyspozycji użytkowników zostały oddane różnego rodzaju narzędzia, które ułatwią utrzymanie porządku i sprawnego przebiegu rozgrywek. Jeśli macie jakieś problemy ze zrozumieniem jak to wszystko działa, to możecie również skorzystać z samouczków, które krok po kroku wytłumaczą Wam co i jak.

Turnieje FortNite

Na portalu możemy również organizować turnieje z gry Fortnite. Poniżej znajdziecie poradnik jak dołaczyć i jak grać w Turniejach Fortnite na naszej stronie.

Masz nową wiadomość.